Text formats report (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: None
fr: Aucun(e)

en: View
fr: Voir

en: Path
fr: Chemin

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Download CSV
fr: Télécharger le CSV

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundle
fr: Type

en: Text format
fr: Format de texte

en: Text formats
fr: Formats de texte

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité
