Text formats report (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: None
hi: कोई नहीं

en: View
hi: देखें

en: Path
hi: मार्ग

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
