Text formats report (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
