Text formats report (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى
