Text formats report (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: None
uk: Немає

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Field name
uk: Назва поля

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: Entity ID
uk: ID сутності
