Text formats report (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Text formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
