Text formats report (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: None
cy: Dim

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Text format
cy: Fformat testun

en: Text formats
cy: Fformatiau testun
