Text formats report (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Text format
fil: Format ng teksto

en: Text formats
fil: Mga format ng teksto
