Text formats report (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Content
gl: Contido

en: None
gl: Ningún

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Text formats
gl: Formatos do texto

en: Entity ID
gl: ID da entidade
