Text formats report (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: None
hu: Nincs

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Field name
hu: Mező neve

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Text formats
hu: Szövegformátumok

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója
