Text formats report (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Text formats
lv: Teksta formāti
