Text formats report (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: None
mr: काहीच नाही

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
