Text formats report (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: None
fa: هیچ

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Field name
fa: نام میدان

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Entity ID
fa: هویت عنصر
