Text formats report (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: None
ru: Нет

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Field name
ru: Имя поля

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: No data found.
ru: Данные не найдены.

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Text formats
ru: Текстовые форматы

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности
