Text formats report (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Field name
sr: Назив поља

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Text format
sr: Формат текста
