Text formats report (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Text format
th: รูปแบบข้อความ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
