Text formats report (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Content
ur: متن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Text format
ur: متن کی آرائش
