Hierarchical Text (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Parent
bs: Roditelj

en: Fields
bs: Polja

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Text processing
bs: Procesovanje teksta

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Rows
bs: Redova

en: Order
bs: Poredak

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Trimmed
bs: Dotjeran

en: Text area (multiple rows)
bs: Tekst polje (više redova)
