Hierarchical Text (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Parent
hy: Ծնող

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Rows
hy: Տողեր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Text area (multiple rows)
hy: Տեքստի տարածք (բազմակի տող)

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
hy: Սա թույլ է տալիս հեղինակներին, որպեսզի բացահայտ ամփոփման մուտքագրումը ցուցադրվի ավտոմատ trimmed տեքստի փոխարեն  , երբ, օգտագործվում  է«Ամփոփում կամ trimmed" տեսակը ցուցադրելիս:
