Hierarchical Text (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Parent
sk: Nadradený

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Fields
sk: Polia

en: Items
sk: Položky

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Text processing
sk: Spracovanie textu

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Rows
sk: Riadky

en: Order
sk: Poradie

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Text field
sk: Textové pole

en: Trimmed
sk: Skrátený

en: Text area (multiple rows)
sk: Rozsiahle textové pole (viac riadkov)

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: This field stores varchar text in the database.
sk: Toto pole ukladá do databázy text použitím typu varchar.

en: This field stores long text in the database.
sk: Toto pole ukladá do databázy text použitím typu long text.

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
sk: Toto pole ukladá do databázy text použitím typu long text súčasne s voliteľným zhrnutím.

en: Filtered text (user selects text format)
sk: Filtrovaný text (používateľ zvolí textový formát)

en: Summary input
sk: Zadanie zhrnutia

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
sk: Táto možnosť umožní autorom vložiť zhrnutie textu namiesto automaticky orezaného textu pri zobrazení typu "Zhrnutie alebo skrátenie".

en: Summary or trimmed
sk: Zhrnutie alebo skrátený

en: Text area with a summary
sk: Textové pole so zhrnutím

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
sk: Nechajte prázdne a orezaná verzia plného textu sa použije ako zhrnutie.
