Hierarchical Text (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Parent
ast: Padre

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Items
ast: Elementos

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Text processing
ast: Procesáu del testu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Rows
ast: Fileres

en: Order
ast: Orde

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Text field
ast: Campu de testu
