Hierarchical Text (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Parent
az: Valideyn

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Fields
az: Sahələr

en: Items
az: Elementlər

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Rows
az: Sıralar

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Trimmed
az: Kəsilmiş

en: Text area (multiple rows)
az: Mətn sahəsi (birdən çox cərgə)

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Summary input
az: Xülasə daxiletmə

en: Summary or trimmed
az: Xülasə və ya kəsilmiş

en: Text area with a summary
az: Xülasə ilə mətn sahəsi

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
az: Xülasə kimi tam mətnin kəsilmiş dəyərindən istifadə etmək üçün boş buraxın.
