Hierarchical Text (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Parent
cy: Rhiant

en: Default
cy: Diofyn

en: Fields
cy: Meysydd

en: Items
cy: Eitemau

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Text processing
cy: Prosesu testun

en: Order
cy: Trefn

en: Text field
cy: Maes testun
