Hierarchical Text (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Items
eu: Elementuak

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Text processing
eu: Testu-prozesaketa

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Order
eu: Ordena

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Trimmed
eu: Moztuta

en: Text area (multiple rows)
eu: Testu eremua (lerro anitza)

en: Filtered text (user selects text format)
eu: Iragazitako testua (erabiltzaileak erabakiko du testuaren formatua)

en: Summary input
eu: Laburpenaren sarrera

en: Summary or trimmed
eu: Laburpena edo moztutakoa

en: Text area with a summary
eu: Testu eremua laburpenarekin

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
eu: Hutsik utzi testu osoaren laburpena automatikoki aukeratzea nahi baduzu.
