Hierarchical Text (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Parent
hr: Nadređen

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Fields
hr: Polja

en: Items
hr: Stavke

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Text processing
hr: Obrada teksta

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Rows
hr: Redovi

en: Order
hr: Redoslijed

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Trimmed
hr: Skraćeno

en: Text area (multiple rows)
hr: Područje teksta (više redova)

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: This field stores varchar text in the database.
hr: Ovo polje sprema varchar tekst u bazu podataka.

en: This field stores long text in the database.
hr: Ovo polje sprema dugački tekst u bazu podataka.

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
hr: Ovo polje sprema dugački tekst u bazu podataka zajedno s proizvoljnim mamcem.

en: Filtered text (user selects text format)
hr: Pročišćeni tekst (korisnik odabire oblik unosa)

en: Summary input
hr: Unos sažetka

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
hr: Ovo omogućava autorima ručni unos mamca, koji će biti prikazan umjesto automatski odsječenog teksta kada se koristi "Sažetak ili sječeno" način prikaza.

en: Summary or trimmed
hr: Sažetak ili odrezano

en: Text area with a summary
hr: Polje teksta sa sažetkom

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
hr: Ostavite praznim kako bi koristili sažetak punog teksta.
