Hierarchical Text (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು
