Hierarchical Text (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Parent
mn: Эх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Order
mn: Дараалал

en: Text field
mn: Текст талбар
