Hierarchical Text (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: Items
te: అంశాలు

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Rows
te: వరుసలు

en: Order
te: క్రమం
