Hierarchical Text (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Parent
am: ወላጅ

en: Default
am: ነባሪ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Rows
am: ረድፎች

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን
