Hierarchical Text (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Parent
et: Vanem

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Fields
et: Väljad

en: Items
et: Kirjed

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Text processing
et: Teksti töötlemine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Order
et: Järjestus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: This field stores varchar text in the database.
et: Välja väärtused salvestatakse andmebaasi varchar text tüüpi väljale.

en: This field stores long text in the database.
et: Välja väärtused salvestatakse andmebaasi long text tüüpi väljale.

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
et: Välja väärtused salvestatakse andmebaasi varchar tüüpi väljale koos valikulise lühikokkuvõtte tekstiga.

en: Filtered text (user selects text format)
et: Filtreeritud tekst (kasutaja valib formaadi)

en: Summary input
et: Kokkuvõtte sisestus

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
et: See võimalus lubab autoritel sisestada eraldi kokkuvõtet, mida näidatakse automaatselt lühendatud teksti asemel kohtades, kus on kasutusel "Kokkuvõte või lühendatud" kuvarežiim.

en: Summary or trimmed
et: Kokkuvõte või kärbitud

en: Text area with a summary
et: Tekstiala koos kokkuvõttega

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
et: Jäta tühjaks, et kokkuvõttena kasutada täispika teksti algust.
