Hierarchical Text (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Parent
ps: پلرين

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Items
ps: توکي

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Rows
ps: کتارونه

en: Order
ps: اوډون

en: Text field
ps: متن ډګر
