Hierarchical Text (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Parent
sl: starš

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Items
sl: Notice

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Text processing
sl: Obdelava besedila

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Rows
sl: Vrste

en: Order
sl: Vrstni red

en: Trimmed
sl: Skrajšano

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)
