Hierarchical Text (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Items
th: จำนวน

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Rows
th: แถว

en: Order
th: เรียงตาม

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Text field
th: ช่องข้อความ

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
th: ปล่อยว่างไว้เพื่อใช้ค่าที่ถูกตัดออกเป็นสรุป
