Hierarchical Text (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Parent
eo: Patro

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Fields
eo: Kampoj

en: Items
eo: Eroj

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Rows
eo: Vicoj

en: Order
eo: Ordo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Text field
eo: Teksta kampo
