Hierarchical Text (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Items
lt: Elementai

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Order
lt: Tvarka

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Filtered text (user selects text format)
lt: Filtruotas tekstas (vartotojas pasirenka teksto formatą)

en: Summary input
lt: Įžangos įvedimas

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
lt: Tai leidžia autoriams įvesti norimą įžangą, kuris bus rodomas vietoj automatiškai paruošto teksto naudojant "Įžanga arba sutrumpinimas" rodymo tipą.

en: Summary or trimmed
lt: Įžanga arba sutrumpinta

en: Text area with a summary
lt: Teksto sritis su įžanga

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lt: Jei paliksite tuščia, įžangai bus naudojama sutrumpinta pilno teksto versija.
