Hierarchical Text (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Parent
lv: Vecāks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Fields
lv: Lauki

en: Items
lv: Vienumi

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Text processing
lv: Teksta apstrāde

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Rows
lv: Rindas

en: Order
lv: Secība

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: This field stores long text in the database.
lv: Šis lauks satur garu tekstu datubāzē.

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
lv: Šis lauks satur garu tekstu datubāzē kopā ar neobligātu apraksta tekstu.

en: Filtered text (user selects text format)
lv: Filtrēts teksts (lietotājs izvēlās teksta formātu)

en: Summary input
lv: Kopsavilkuma ievade

en: Summary or trimmed
lv: Kopsavilkums vai apgriezts

en: Text area with a summary
lv: Teksta apgabals ar kopsavilkumu

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lv: Atstājiet tukšu, lai kā kopsavilkumu izmantotu pilna teksta apgriezto vērtību.
