Hierarchical Text (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Fields
pl: Pola

en: Items
pl: Elementy

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Text processing
pl: Przetwarzanie tekstu

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Rows
pl: Wiersze

en: Order
pl: Kolejność

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Trimmed
pl: Przycięty

en: Text area (multiple rows)
pl: Wielowierszowe pole tekstowe

en: The maximum length of the field in characters.
pl: Maksymalna liczba znaków w polu.

en: This field stores varchar text in the database.
pl: To pole przechowuje w bazie danych tekst o zmiennej długości.

en: This field stores long text in the database.
pl: To pole przechowuje w bazie danych długi tekst.

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
pl: To pole przechowuje w bazie danych długi tekst razem z opcjonalnym tekstem podsumowania.

en: Filtered text (user selects text format)
pl: Tekst filtrowany (użytkownik wybiera format tekstu)

en: Summary input
pl: Podsumowanie

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
pl: Pozwala autorom na wstawienie własnego podsumowania, które zostanie wyświetlone zamiast automatycznie przyciętego tekstu kiedy wybrany jest tryb prezentacji "Podsumowanie albo przycięty tekst" dla tego pola.

en: Summary or trimmed
pl: Podsumowanie lub przycięte

en: Text area with a summary
pl: Pole tekstowe z podsumowaniem

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
pl: Pozostaw puste, jeżeli chcesz w podsumowaniu wykorzystać obciętą wersję całego tekstu.

en: Hierarchical text
pl: Tekst w hierarchii
