Hierarchical Text (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Parent
sr: Надређен

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Rows
sr: Редови

en: Order
sr: Редослед

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља
