Hierarchical Text (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Order
ug: تەرتىبى
