Hierarchical Text (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Items
ur: سرخیاں

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز
