Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з
