Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Fields
cy: Meysydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Case sensitive
cy: Achos sensitif

en: Starts with
cy: Dechrau gyda
