Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega
