Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Fields
fr: Champs

en: Contains
fr: Contient

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Autocomplete matching
fr: Correspondance de l'autocomplétion

en: Starts with
fr: Commence par
