Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Fields
gl: Campos

en: Contains
gl: Contén

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con
