Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב
