Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik
