Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Fields
ja: フィールド

en: Contains
ja: 含む

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別

en: Autocomplete matching
ja: 自動補完の一致

en: Starts with
ja: ～で始まる
