Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su
