Text or Nodereference (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar
